Dziś otwarte: 9:00 - 18:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Puławska
2018.03.05
LEXUS CORAZ POPULARNIEJSZY W EUROPIE

Europejczycy znani są ze swojego uwielbienia do niemieckich marek – cenią je za wytrzymałość, solidne wykonanie i bezusterkowość. Jednak w jakim stopniu jest to przyzwyczajenie, a w jakim rzeczywiste uwielbienie? Ciężko stwierdzić, aczkolwiek pojawiający się od dłuższego czasu w Europie trend na samochody marki Lexus może przemawiać za tym, że mieszkańcy Starego Kontynentu coraz częściej niż przyzwyczajenie wybierają nowoczesne rozwiązania, bezpieczeństwo i niebanalny design.

Ta swoista „wojna” między markami jest szczególnie zauważalna, jeżeli chodzi o wybór klasycznej eleganckiej limuzyny. Jeszcze jakiś czas temu typowy Europejczyk nie wahałby się i wybrałby pomiędzy modelami marek niemieckich. Dzisiaj wybór nie byłby już dla niego tak oczywisty. Kierowcy stopniowo poszerzają swoje horyzonty i coraz częściej skłaniają się ku modelom produkowanym przez japońskiego giganta motoryzacji.

Hybrydowy Lexus LS 500h to odpowiedź na oczekiwania mieszkańców Europy – to połączenie świetnej jakości wykonania z komfortem i dynamiką. Właśnie ten model bije rekordy popularności na Starym Kontynencie.

Krótko o samym modelu LS 500h

Pierwsze, co przykuwa wzrok to wyraźnie zaznaczone kształty auta i jego długość, bo to aż 5,23 metra! We wnętrzu znaleźć można wielofunkcyjne, wygodne fotele i wszechobecną czerwień w najelegantszym odcieniu – krótko mówiąc klasyka marki Lexus w najbardziej wyszukanym wydaniu. Dla zabieganych i zapracowanych przygotowano coś ekstra, mianowicie opcję relaksującego masażu!

Trzeba przyznać, że ta limuzyna naprawdę robi wrażenie, nic więc dziwnego, że japońska filozofia coraz bardziej przyciąga kierowców europejskich. My bardzo się z tego cieszymy i mamy nadzieję, że ten trend będzie zataczał coraz szersze kręgi.

jazda testowa
zapisz się