Dziś otwarte: 9:00 - 18:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Puławska
2018.12.21
LEXUS RC - idealne połączenie dynamiki i elegancji

Niepowtarzalny Lexus RC zachwyca drapieżną sylwetką oraz wytwornym wykończeniem. Stylistyka nadwozia sprawia, że auto ma charakter sportowy podobnie jak jego poprzednie wersje. Niemiej jednak, projektanci nowej generacji RC zwrócili uwagę na mnóstwo detali, dzięki czemu Lexus nabrał dodatkowej elegancji.

Niepowtarzalna stylistyka nadwozia

Nowy Lexus RC to przede wszystkim nadwozie, które odznacza się wyjątkową stylistyką. Design niektórych elementów samochodu został zainspirowany innym modelem Lexusa. Niemniej jednak, wygląd RC jest niepowtarzalny, przez co auto przyciąga wzrok niejednego miłośnika motoryzacji. Nadwozie nowego Lexusa ma charakter sportowy, co idealnie zgrywa się z jego dynamiką. Co ważne, samochód dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych lakieru. W związku z tym, każdy może wybrać odcień odpowiadający swoim upodobaniom.

Wyjątkowo wykończone wnętrze

Wnętrze nowej generacji Lexusa to połączenie nowoczesności i luksusu. Samochód posiada podparcia dłoni na kierownicy, które wykończone zostały eleganckimi przeszyciem. Dzięki temu auto wewnątrz wygląda niezwykle wytwornie. Poszczególne elementy Lexusa RC dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych. Do najciekawszych wnętrz zalicza się wykończenie w stylu Mustard czy Naguri. Co ważne, nowa generacja RC została wyposażona w zegar analogowy, który sprawia, że auto wygląda bardziej luksusowo.

Jeszcze lepsza dynamika jazdy

Projektanci nowej generacji RC postanowili zadbać o jeszcze lepszą dynamikę i bezpieczeństwo jazdy. Samochód został wyposażony w 19-calowe obręcze kół z oponami o wyjątkowo dużej przyczepności. Dzięki temu auto zapewnia pełen komfort jazdy. Nowy Lexus RC posiada także nowe amortyzatory, przez co samochód osiąga lepszą siłę tłumienia.

jazda testowa
zapisz się