Dziś otwarte: 9:00 - 18:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Puławska
2019.01.28
Lexus wkracza na nowy rynek! Argentyna z kolejnymi modelami!

Marka Lexus to globalny produkt, który od lat dba o dobre imię i opinie nadciągające od fanów motoryzacji z całego świata. Od teraz kolejne modele będą dostępne również na rynku Argentyńskim, który pragnie motoryzacji najwyższej klasy.

Luksusowy Lexus to synonim świetnej jakości, klasy i uznania wśród użytkowników. Trzy modele marki będą dostępne na rynku argentyńskim ad hoc, ale ekspansja marki z pewnością na tym się nie skończy. Na co stawia producent?

Prestiż dla Ameryki Łacińskiej

Pierwszy salon Lexusa w Argentynie został otwarty w prestiżowej dzielnicy Buenos Aires – Recoleta. To nie przypadek, bo marka od lat stawia na skojarzenia z luksusem i wyjątkowym podejściem do Klienta. Na początek Argentyńczycy będą mogli zakupić trzy flagowe modele marki – legendarną i kultową już limuzynę LS, praktycznego i eleganckiego sedana GS i tak samo prestiżowego i wygodnego crossovera NX.

Głównym produktem Lexusa przewidzianym na Argentynę jest hybrydowa wersja aut. Tak szybko rozwijający się kraj potrzebuje najlepszych technologii i świetnej jakości powietrza. Argentyński salon będzie największym w Ameryce Łacińskiej – jego powierzchnia to aż 2400 metrów kwadratowych!

Dzięki nowej placówce Lexus obecny jest już w 92 krajach świata! Argentyna jest 9 krajem Ameryki Łacińskiej, który będzie mógł dotknąć wielkiego prestiżu marki.

jazda testowa
zapisz się