Dziś otwarte: 9:00 - 18:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Puławska
2021.11.02
NOWY SPOT LEXUSA I MARVEL STUDIOS PROMUJĄCY „ETERNALS”

Lexus prezentuje najnowszy model NX 450h+ F SPORT w reklamie wyreżyserowanej przez braci Russo.

 

Niektórych rzeczy warto bronić za wszelką cenę. Tak jak Kingo z filmu „Eternals” od Marvel Studios, grany przez Kumaila Nanjianiego, chroni nowego, lśniącego Lexusa NX 450h+ F SPORT. Lexus – wyłączny partner motoryzacyjny filmu „Eternals” od Marvel Studios – rozpoczyna dziś kampanię marketingową spotem reklamowym "Parking Spot".

W dwuminutowym filmie Kingo ma dołączyć do epickiej bitwy superbohaterów rozgrywającej się w centrum miasta. Zanim jednak to zrobi, musi zmierzyć się z typowo ludzkim problemem: znaleźć bezpieczne miejsce do zaparkowania swojego Lexusa NX Plugin Hybrid Electric, najnowszego luksusowego SUV-a, pełnego intuicyjnych i innowacyjnych rozwiązań.

Film „Eternals” od Marvel Studios przedstawia nową, ekscytującą drużynę superbohaterów należącą do Marvel Cinematic Universe – grupę potężnych przedwiecznych istot, które w tajemnicy żyją na Ziemi od tysięcy lat. Niespodziewana tragedia, będąca następstwem wydarzeń z „Avengers: Koniec gry”, zmusza ich do wyjścia z cienia i ponownego zjednoczenia sił przeciwko pradawnemu wrogowi ludzkości – Dewiantom.

 

ZOBACZ SPOT REKLAMOWY

jazda testowa
zapisz się