Dziś otwarte: 9:00 - 18:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Puławska
2018.03.14
UROCZYSTA PREMIERA MODELU LEXUS LS

Salon Lexus Warszawa-Puławska ma zaszczyt zaprosić na uroczystą premierę prestiżowej i luksusowej limuzyny LS. Premiera odbędzie się przy ulicy Puławskiej 562 w dniach 21 i 22 marca. Podczas wydarzenia będziecie mieli Państwo możliwość odbycia jazdy testowej i przekonania się na własnej skórze, że Lexus LS 500 z podwójnym doładowaniem to arcydzieło absolutne!

Przybliżamy sylwetkę Lexusa LS

Model LS jest doskonałym przykładem na to, że za elegancją i prestiżem nie zawsze idzie stonowany i banalny wygląd. Japońscy inżynierowie i architekci po raz kolejni przełamali utarty w świecie motoryzacji schemat i stworzyli auto łączące w sobie zarówno elegancję limuzyny, jak i zacięcie sportowego wozu. Wyrazista sylwetka LS’a to jednak nie wszystko.

Prestiżowa limuzyna od Lexusa ma do zaoferowania dużo więcej, niż mogłoby się wydawać. Zachwyty wzbudza pokaźny grill, LED-owe reflektory czy ogromne 20-calowe obręcze kół. Nowy LS wyposażony jest w wiele elementów i nowinek technicznych, które pozwolą mu stać się symbolem swojej generacji, a nawet całej marki Lexus!

Model LS zaprojektowany został przede wszystkim z myślą o ludziach odważnych i nie bojących się wyzwań – stąd też jego niebanalna i oryginalna stylistyka. LS 500 jest idealnie wypracowanym kompromisem pomiędzy komfortową i ekskluzywną limuzyną a sportowym coupe.

Przypominamy, że to już piąta generacja tego flagowego luksusowego sedana. Oprócz gwiazdy wieczoru, w dniach 21-22 marca będą mieli Państwo możliwość zobaczenia drugiego premierowego modelu – rewolucyjnego SUVa RX L.

Poznajcie prawdziwe japońskie Omotenashi, czyli gościnność w najlepszym wydaniu!

Zapraszamy do salonu Lexus Warszawa-Puławska.

jazda testowa
zapisz się