Dziś otwarte: 9:00 - 19:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Puławska
2018.02.20
PREMIEROWY TYDZIEŃ – NOWY LEXUS NX

Jesteście fanami aut o prawdziwie miejskim charakterze? Wykorzystanie najnowszych technologii i odważana stylistyka to coś, czego szukacie w pojazdach z prawdziwego zdarzenia? Jeżeli tak, to nowy bestsellerowy SUV od Lexusa może być spełnieniem wszystkich Waszych oczekiwań!

Odwiedźcie nas w dniach od 19 do 24 lutego i przekonajcie się sami, jak prezentuje się najnowszy model NX. Niezapomniane przeżycia na Premierowym Tygodniu z Nowym Lexusem NX zagwarantuje też możliwość odbycia bezpłatnej jazdy testowej!

KILKA SŁÓW O WPROWADZONYCH ZMIANACH

Metamorfozę przeszło wiele elementów NX’a – niektóre zmiany są większe, niektóre mniejsze, ale wszystkie zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie kierowcy i pasażerów auta. Co więc się zmieniło? W pierwszej kolejności światła – te do jazdy dziennej są dłuższe, metamorfozę przeszły też halogeny i światła tylne. Poza tym, uwagę zwracają nowe boczne wloty powietrza i udoskonalony grill.

W środku nowego NX’a znajdziemy odświeżoną tapicerkę i technologiczną perełkę – Safety System +. Ten inteligentny wynalazek ma za zadanie ostrzegać kierowcę przez ewentualnymi niebezpieczeństwami, takimi, jak niezamierzona zmiana pasa ruchu czy kolizja drogowa.

Wszystkich, którzy chcą osobiście sprawdzić, jak zmienił się model NX serdecznie zapraszamy do naszego salonu przy ulicy Puławskiej 562. Gwarantujemy możliwość odbycia bezpłatnej jazdy próbnej. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie Wasze pytania, dotyczące zarówno gwiazdy wydarzenia – modelu NX, jak i innych modeli japońskiej marki Lexus.

Zapraszamy też na naszego fanpage’a @LexusWarszawa i dołączanie do utworzonego tam wydarzenia.

Widzimy się w salonie przy Puławskiej!

jazda testowa
zapisz się