Dziś otwarte: 9:00 - 18:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Puławska
2018.10.29
Lexus ES F SPORT – sportowy charakter w rodzinie Lexusa

Miłośnicy dynamicznych samochodów w końcu doczekali się sportowej wersji Lexusa ES. Wygodne fotele, a także bogate wyposażenie sprawiło, że ES SPORT zaraz po premierze zdobył ogromną popularność. Co jeszcze charakteryzuje nową generację luksusowego samochodu?

Niepowtarzalny, drapieżny design

Wszystkie wersje Lexusa ES odznaczają się dynamiczną sylwetką. Niemniej jednak, dzięki umiejscowieniu czarnej siatki w otworach na rogach przedniej części samochodu, ES SPORT zyskał nieco drapieżnego charakteru. Tym, co wyróżnia sportową wersję auta są 19-calowe koła, dzięki którym kierowca odczuwa wysoki komfort jazdy. Co więcej, samochód dostępny jest w niepowtarzalnych odcieniach lakieru, które dodatkowo podkreślają jego dynamikę. Warto wspomnieć, że Lexus ES SPORT wyposażony jest w tylny spojler, przez co podczas jazdy przyciąga wzrok każdego kierowcy.

Nowoczesne, luksusowe wnętrze

Aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta projektanci sportowej wersji ES zadbali o każdy detal. Wnętrze samochodu zostało wzbogacone o metalowe elementy, dzięki czemu auto wygląda bardzo nowocześnie. Dla zwiększenia przyjemności z podróżowania Lexus ES SPORT został wyposażony w wyprofilowane fotele, które świetnie podpierają plecy. Co więcej, projekt samochodu umożliwia łatwe i wygodne sterowanie komputera.

Adaptacyjne zawieszenie

Sportowa wersja Lexusa ES dostępna jest z adaptacyjnym zawieszeniem Adaptive Variable Suspension, dzięki czemu auto zyskało optymalne właściwości jezdne. Amortyzatory o regulowanej charakterystyce pozwalają zachować maksymalną precyzje prowadzenia, co przekłada się na zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu kierowcy. Warto dodać, że komputer dobiera właściwą siłę tłumienia między innymi w oparciu o prędkość jazdy.

jazda testowa
zapisz się