Dziś otwarte: 9:00 - 18:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Puławska
2018.10.29
Elegancki Lexus UX - wygoda i dynamika w zasięgu ręki

Każdy kierowca pragnie, aby jego samochód łączył w sobie wygodę i łatwość prowadzenia. Projektanci Lexusa UX zadbali, by jego użytkownicy mogli cieszyć się z każdej chwili spędzonej w aucie. Co sprawia, że nowa generacja samochodu zdobyła serca kierowców na całym świecie?

Pełen komfort jazdy

Innowacyjny projekt Lexusa UX poprzez optymalne rozmieszczenie elementów pochłaniających dźwięk umożliwia obniżenie poziomu hałasu. Dzięki nowoczesnej izolacji dźwiękowej do kabiny samochodu nie docierają hałasy związane z pracą silnika czy klimatyzacji, co znacznie zwiększa komfort użytkowania auta. Aby zapewnić kierowcy pełną kontrolę prowadzenia samochodu projektanci wdrożyli koncepcję seat-in-control, która polega na zgrupowaniu najważniejszych funkcji Lexusa w bliskim otoczeniu jego fotela.

Niepowtarzalne wykończenie

Nowoczesny Lexus UX został zaprojektowany w oparciu o innowacyjną platformę GA-C. Dzięki temu auto jest wyjątkowo zwinne. Nowa generacja samochodu jest odpowiedzią na zapotrzebowania młodych osób, które pragną połączyć dynamiczną jazdę z luksusowym wyglądem wnętrza kabiny. Wszystkie elementy Lexusa zostały stworzone z materiałów najwyższej jakości, dlatego też auto łączy w sobie prestiżowy design i wyjątkową wytrzymałość.

Wygoda w każdej chwili

Największą zaletą Lexusa UX jest jego wyjątkowa wygoda. Dzięki podwyższonej pozycji foteli użytkownik samochodu ma lepszą widoczność, co przekłada się na zwiększenie komfortu prowadzenia. Ułożenie foteli na poziomie charakterystycznym dla crossoverów pozwala także na sprawne wsiadanie i wysiadanie z auta. Ponadto, możliwość regulacji oparcia umożliwia idealne podparcie kręgosłupa, co jest szczególnie ważne podczas długotrwałych podróży.

jazda testowa
zapisz się