Dziś otwarte: 9:00 - 18:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Puławska
2018.10.29
Wyjątkowy design, zaskakujące osiągi – Lexus UX F SPORT

W odpowiedzi na potrzeby miłośników aut sportowych Lexus stworzył nową generację UX w wersji F SPORT. Odmieniona sylwetka, niepowtarzalne odcienie lakieru oraz podwyższony komfort jazdy to tylko niektóre zalety samochodu. Dlaczego auto cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród kierowców na całym świecie?

Drapieżny charakter Lexusa

Sportowa wersja Lexusa UX odznacza się niezwykle drapieżną stylizacją. Grill z deseniem kratki umieszczony w przedniej części auta został zaprojektowany w taki sposób, by kształtem przypominał literę L. Aby dodać Lexusowi jeszcze więcej sportowego charakteru, zmodyfikowano tylny zderzak, a także dodano przyciemnione elementy. Co więcej, F SPORT posiada chromowane części, które sprawiają, że auto przyciąga wzrok każdego kierowcy.

Bogate wyposażenie wnętrza

Do najważniejszych elementów wnętrza nowego Lexusa należy 8-calowy ekran, który podczas jazdy wyświetla najważniejsze informacje. Specjalnie zaprojektowane fotele zapewniają idealne dopasowanie do sylwetki użytkownika, co przekłada się na zwiększony komfort prowadzenia auta. Co ważne, siedzenia F SPORT wykonane są z innowacyjnej pianki, która jest bardzo wygodna. Wnętrze sportowej wersji Lexusa zostało wzbogacone skórzanymi elementami, takimi jak pokrycie kierownicy, czy wykończenie dźwigni biegów. Warto dodać, że z myślą o najbardziej wymagających klientach, F SPORT został wyposażony w aluminiowe pedały.

Udoskonalone zawieszenie

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii nowa wersja Lexusa UX SPORT odznacza się zachwycającymi osiągami. Sportowy samochód został wyposażony w zawieszenie o zmiennej charakterystyce AVS, co pozwala na zminimalizowanie przechyłów nadwozia podczas pokonywania ostrych zakrętów. Dopełnieniem dynamicznego auta są 18-calowe aluminiowe koła.

jazda testowa
zapisz się