Dziś otwarte: 9:00 - 18:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Puławska
2018.12.21
Lexus UX – praktyczny samochód dla każdego

Wiele osób poszukuje samochodu, który jednocześnie będzie bardzo dynamiczny i bezpieczny. Nowa generacja Lexusa UX jest odpowiedzią na wszystkie zapotrzebowania kierowców. Nic dziwnego, że zainteresowanie autem wciąż rośnie. Crossover jest niezwykle wygodny i praktyczny, co sprawia, że zachwycił już niejednego miłośnika motoryzacji.

Design, który nigdy się nie nudzi

Prawdziwi miłośnicy samochodów przywiązują wagę nie tylko do dynamiki samochodu, ale także do jego wyglądu. Nowa generacja UX spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Crossover stał się rozpoznawalny dzięki drapieżnej sylwetce, która sprawia, że auto przyciąga wzrok każdego kierowcy. Nietypowy kształt tylnej klapy czy lamp zapewnia Lexusowi niepowtarzalny wygląd, który z pewnością nigdy się nie znudzi. Wnętrze samochodu zostało wykończone z dbałością o każdy detal. Lexus dostępny jest w wersji ze skórzaną tapicerką, a także z podświetlanymi elementami wentylacji. Co ważne, wyjątkowy design UX gwarantuje nie tylko zachwyt każdego pasażera samochodu, ale także wygodę jego użytkowania.

Wygoda i bezpieczeństwo

Przede wszystkim, najnowsza generacja UX zapewnia użytkownikom crossovera niezwykłą wygodę. Do samochodu została zamontowana roleta bagażnika, którą w razie potrzeby można złożyć. Innowacyjne rozwiązanie sprawia, że w aucie o wiele łatwiej przewozi się niewielkie meble czy dziecięcy wózek. Co więcej, gdy roleta jest nieużywana można ją zwinąć, przez co nie będzie zajmować tak dużo miejsca, jak tradycyjne wersje. Dla wygody i bezpieczeństwa użytkowników samochodu, nowy Lexus UX został wyposażony w elektryczne szyby z inteligentnym mechanizmem. Dzięki temu, nie ma możliwości, by ktokolwiek przytrzasnął sobie nimi palce czy elementy garderoby.

jazda testowa
zapisz się