Dziś otwarte: 10.00-15.00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Puławska
2019.01.28
Lexus RC F zadebiutował w Detroit!

Nowa odsłona Lexusa RC F to samochód, który trafi w gusta nawet wybrednych fanów motoryzacji. Auto ma bardzo odświeżony design i dużo lepsze osiągi. To sprawia, że połączenie auta sportowego z klasą i szykiem staje się jeszcze bardziej prawdopodobne

Nowa wersja Lexusa RC F zadebiutuje w 2020 roku. Na razie zaprezentowana została na jednych z największych targów motoryzacyjnych na świecie, NAIAS w Detroit. Obserwatorzy są zachwyceni nową odsłoną samochodu. W gamie dostępnych modeli pojawi się długo oczekiwany RC F Track Edition. To auto, które idealnie wpasowuje się w ramę szykownego samochodu idealnego na podbój torów na całym świecie. Samochód w pełni opiera się na podstawowym RC F ale niektóre detale umożliwiają osiąganie jeszcze lepszych wyników!

Coś na ząb – Lexus RC F będzie mocniejszy!

Co nowego czeka na fanów Lexusa RC F w 2020 roku? Główną zmianą jest spora redukcja masy. Zawieszenie będzie zawierać elementy z aluminium oraz wydrążone półosie zamiast pełnych. Dodatkowo usztywniono zawieszenie i zmieniono mocowania silnika. Luksusowe auto będzie napędzane pięciolitrowym silnikiem V8 o mocy 463 koni mechanicznych. Auto dostanie też zaawansowane technologicznie opony - Michelin Pilot Sport 4S. Te pozwolą na utrzymanie świetnej przyczepności.

Zmiany wizualne nie są duże a dzięki temu auto zachowa klasę. Zmodyfikowane zostaną światła przednie, grill i światła tylne. Lexus RC F w 2020 roku przeniesie zalety z wersji przedliftowej wprowadzając przy okazji znaczne zmiany ułatwiające prowadzenie i osiąganie prawdziwych motoryzacyjnych emocji.

Kiedy rozpocznie się produkcja auta? Przewidziana na to data to marzec 2019 roku. Ceny modelu zostaną podane do wiadomości przed datą premiery.

jazda testowa
zapisz się