Dziś otwarte: 9:00 - 18:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Puławska
2019.01.28
Lexus LC Convertible czyli nowy krok dla samochodu coupe

Targi w Detroit są prawdziwą kopalnią emocji dla fanów marki Lexus. Podczas wydarzenia motoryzacyjnego NAIAS zaprezentowano kilka modeli samochodów, w tym koncepcyjnego Lexusa LC Convertible. To rewolucyjny ruch na rynku coupe, który może wyznaczać kolejne działania w tym kierunku dla marki.

Samochód ma mieć koncepcyjny i nowoczesny otwierany dach. Cały projekt charakteryzuje się ogromnym dynamizmem i pazurem. To pokazuje, że Lexus dalej będzie rozwijał to, za co kochają go kierowcy na całym świecie.

LC Coupe Convertible – fani motoryzacji będą zakochani

Zaprezentowana koncepcja LC to awangardowy pokaz dotychczasowego obrazu znanego z dróg na całym świecie samochodu. Kultowe auto jest symbolem prestiżu, klasy i najlepszych na świecie elementów, które składają się na jego klasę. Lexus poszedł jednak krok dalej i pozwolił stać się swojej legendzie roadsterem z prawdziwego zdarzenia!

Auto ma mieć smukłe, niskie i długie nadwozie. Pozwoli to zachować sportową charakterystykę auta i kojarzoną z nim elegancję. Brak dachu pozwoli poczuć prawdziwy wiatr we włosach, ale znana japońska estetyka nie została przy tym oddalona na drugi plan.

Projektanci nie zapomnieli też o wnętrzu, które sprzyja zarówno kierowcy jak i pasażerom. Przemyślane jest ułożenie każdego przycisku tak, aby podwyższał komfort używania samochodu. Do wykończenia tapicerki wykorzystano piękną białą skórę, a pazur nadała jej żółta nić. Całość okalają 22-calowe obręcze. Fani motoryzacji już nie mogą doczekać się premiery samochodu.

jazda testowa
zapisz się