Dziś otwarte: Zamknięte
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Puławska
2019.03.06
„Leading with Light” – nowa instalacja Lexusa na Milan Design Week

Lexus już od ponad 10 lat co roku bierze udział w międzynarodowym święcie designu. W tym roku marka z okazji wydarzenia przygotowała instalację świetlną zatytułowaną „Leading with Light”. Projekt wystawy powstał ze współpracą z japońskim studiem Rhizomatiks. Gdzie i kiedy zobaczyć można innowacyjną instalację?

Tydzień Designu w Mediolanie

„Leading with Light” to kolejna instalacja Lexusa stworzona z okazji Tygodnia Designu, który będzie miał miejsce w Mediolanie. Producent luksusowych samochodów zaprojektował wystawę wraz ze studiem Rhizomatiks, z którym współpracował już w przeszłości. Instalacja ma zachwycić wszystkich miłośników drapieżnej stylistyki Lexusa. Specjalne pokazy będzie można obejrzeć już w kwietniu. Wystawa producenta samochodów klasy premium dostępna będzie prawie przez tydzień, bo od 9 do 14 kwietnia.

Technologie przyszłych modeli Lexusa

Lexus od 12 lat przygotowuje fantastyczne wystawy z okazji Tygodnia Designu. W tym roku instalacja przedstawiać będzie możliwości technologii świetlnej, którą producent opracował dla przyszłych modeli swoich aut. „Leading with Light” to wciągający pokaz, który z pewnością zapewni widzom niezapomniane przeżycia. Należy jednak wspomnieć, że podczas eventu nie zabraknie innych instalacji. W tym roku w Mediolanie obejrzeć będzie można także prace finalistów 7. edycji konkursu pt. „Lexus Design Award 2019”

Wystawa Lexusa podczas Milan Design Week to świetna okazja by poznać koncepcję producenta na przyszłe lata. Istalacja „Leading with Light” z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom luksusowych aut, ale nie tylko.

jazda testowa
zapisz się