Dziś otwarte: Zamknięte
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Puławska
2019.03.29
Takumi – podstawa marki Lexus

Takumi to japońska sztuka rzemiosła, która polega na długotrwałym procesie doskonalenia kunsztu. Marka luksusowych samochodów od zawsze stawiała na najwyższe standardy. W poszczególnych procesach tworzenia aut biorą udział rzemieślnicy Takumi, którzy dbają o to, by każdy element pojazdu był idealny.

Lata nauki pozwalają osiągnąć perfekcję

Zgodnie z zasadą Takumi, by zostać mistrzem w swoim fachu należy uczyć się rzemiosła przez 60 000 godzin. Na całym świecie, istnieje zaledwie garstka osób, które są w stanie poświęcić dla pracy większość swojego życia. Wśród załogi Lexusa wyróżnić można jednak kilku prawdziwych mistrzów rzemiosła. Dzięki nim auta renomowanej marki są niezawodne. Takumi troszczą się o jakość samochodów już od samego momentu projektowania. Jednym z najwybitniejszych rzemieślników Lexusa jest Katsuaki Suganuma, który odpowiada za ostatnią linię inspekcyjną. Na terenie fabryki pracuje kilkanaście osób o randze Takumi. Każdy mistrz koncentruje się na jednym elemencie i dąży do tego, by był on doskonały.

Mistrzowie rzemiosła dbają o każdy szczegół

Wprowadzenie sztucznej inteligencji pozwala zautomatyzować pewne procesy. Należy pamiętać, że nawet najnowocześniejsze techniki wytwarzania nie są idealne. Ponieważ samochody marki Lexus mają spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów, nad ich produkcją czuwają Takumi. Rzemieślnicy z wieloletnim doświadczeniem dbają o to, by każdy element auta pracował bez najmniejszych zarzutów. Takumi wyróżniają się spośród innych niebywałą wiedzą, niezawodną intuicją oraz szybkością. Dzięki nim samochody marki Lexus zachwycają swoim niebanalnym wyglądem, komfortem prowadzenia i niezawodnością.

jazda testowa
zapisz się