Dziś otwarte: Zamknięte
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Puławska
2019.03.29
RC F 2020 – drapieżnik wśród nowych modeli Lexusa

Najnowsza generacja coupe RC F odznacza się niezwykłą dynamiką i wyrafinowanym designem. Auto w porównaniu do poprzednich wersji ma jeszcze lepsze osiągi. Twórcy luksusowego samochodu zadbali o każdy szczegół. Podczas premiery auto wywarło ogromne wrażenie, a kierowcy z całego świata zachwycali się zmodernizowaną stylistyką Lexusa. Miłośnicy mocnych wrażeń upodobali sobie wyczynową wersję auta - RC F Track Edition.

Dynamika to jego pierwsze imię

Nowy Lexus RC F to auto o niebywałych osiągach. Auto wyposażone jest w 5-litrowy, wolnossący silnik V8. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, samochód automatycznie dostosowuje trakcję, a także otwarcie przepustnicy. Tak zwany system elektronicznej kontroli startu pozwala osiągnąć maksymalne przyśpieszenie od 0 do 100 km/h. By najnowszy Lexus był jeszcze bardziej dynamiczny, inżynierzy postanowili zmniejszać jego masę. W celu poprawy przyczepności auta, w jego przedniej części dodano lotki ze specjalnego włókna węglowego. Precyzyjny projekt samochodu gwarantuje kierowcy pewność prowadzenia. W wersji wyczynowej Lexusa RC F tuningowi zostało poddane także zawieszenie. Dlatego też, auto świetnie sprawdza się na torze.

Wnętrze na miarę miłośników szybkiej jazdy

Dla prawdziwych fanów motoryzacji ważne są nie tylko osiągi, ale i stylistyka. Projektanci nowej generacji RC F zadbali o to, by auto mimo mniejszej masy wciąż było solidne i luksusowe. Dla komfortu użytkowników, w dynamicznym coupe zamontowano niebywale wygodne fotele. Skórzane wykończenia w wyczynowej wersji auta podkreślają jego drapieżny charakter.

Najnowszy Lexus RC F łączy w sobie dynamikę z wyrafinowaną stylistyką. Innowacyjne systemy sprawiają, że prowadzenie auta jest przyjemnością dla każdego kierowcy, bez względu na jego umiejętności.

jazda testowa
zapisz się