Dziś otwarte: Zamknięte
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Puławska
2019.04.26
Lexus RC – najlepszy samochód sportowy

W ostatnim rankingu Auto Express Driver Power Lexus został wyróżniony za sportowe coupe RC. Auto zdobyło nagrody za niezawodność oraz wysoką jakość wykonania. Uczestnicy badania uznali RC za najlepszy samochód sportowy. Prestiżowy ranking opiera się na doświadczeniu kierowców. Tysiące właścicieli samochodów w Wielkiej Brytanii doceniło Lexusa za dynamiczną jazdę, świetną przyczepność oraz komfort prowadzenia.

Doskonała aerodynamika

Auta Lexusa nigdy nie byłyby tak zwinne gdyby nie udoskonalenia aerodynamiczne. Inżynierzy znanej marki dbają o każdy detal. W sportowym Lexusie warto wyróżnić płetwowy kształt przekrojów listew przy oknach bocznych oraz specjalnie zaprojektowane kanały powietrza z wyprowadzeniami w tylnym zderzaku. Innowacyjny projekt coupe zapewnił idealną stabilność prowadzenia. Kierowcy RC zwracają uwagę na wysoką przyczepność auta oraz szybką reakcję na ruchy kierownicy. Ta zapewniona została poprzez wmontowanie nowych opon i 19-calowych obręczy kół. Sportowy RC zachwyca również poprawioną reakcją silnika. Samochód pozwala jednocześnie cieszyć się doskonałym przyśpieszeniem i komfortową jazdą.

Luksusowe wnętrze

Samochody Lexusa od zawsze imponowały swoim designem. Prestiżowa marka stawia na niepowtarzalny wygląd nadwozia i wysoką estetykę wnętrza. Coupe RC w rankingu Auto Express Driver Power wyróżnione zostało za ponadprzeciętną jakość wykonania. Inżynierzy Lexusa dbają o każdy detal. W ten sposób samochody znanej marki urzekają swoim wnętrzem. Najnowsze RC zostało wzbogacone o ozdobnie szczotkowane elementy przy sterowaniu systemem ogrzewania oraz paneli audio. Użytkownicy samochodu doceniają jego wygodę. Z myślą o kierowcach RC zaprojektowano poduszki chroniące kolana, które jednocześnie dają wrażenie większej przestrzeni.

jazda testowa
zapisz się