Dziś otwarte: 9:00 - 18:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Puławska
2020.09.28
Serwis Lexusa w Warszawie – komu powinieneś powierzyć swój samochód?

Dlaczego warto postawić na autoryzowany serwis Lexusa w Warszawie?

Jest co najmniej kilka powodów, które uzasadniają ten wybór. Najważniejsze z nich omawiamy poniżej:

 1. Najwyższa jakość obsługi – jeżdżąc Lexusem masz prawo oczekiwać tego, co najlepsze. Nieprzypadkowo wybrałeś właśnie tę markę samochodu. Cenisz sobie znakomitą jakość, wygodę, komfort, bezpieczeństwo i przewidywalność – tego samego oczekuj od usług serwisowych. Taką gwarancję daje Ci autoryzowany serwis Lexusa w Warszawie przy ulicy Puławskiej, prowadzony przez firmę Chodzeń.
 2. Procedury producenta – samochody marki Lexus w pełni zasłużyły na swoją znakomitą opinię. To efekt stosowania najbardziej rygorystycznych procedur produkcyjnych, które muszą być kontynuowane także na etapie serwisowania auta. Wyłącznie autoryzowany serwis Lexusa w Warszawie daje dostęp do oprogramowania producenta, technologii oraz przyrządów diagnostycznych umożliwiających prawidłowe wykonanie wszystkich czynności obsługowych.
 3. Diagnoza bez zgadywania – choć samochody marki Lexus bardzo rzadko sprawiają jakiekolwiek problemy swoim właścicielom, to jednak po latach eksploatacji mogą się zacząć ujawniać różnego rodzaju usterki. Należy je prawidłowo zdiagnozować oraz szybko usunąć ich źródło, z czym najlepiej poradzi sobie nasz autoryzowany serwis Lexusa w Warszawie.
 4. Dostęp do oryginalnych części zamiennych – jeśli chcesz cieszyć się bezawaryjną jazdą Twoim Lexusem przez lata, to powinieneś zaufać jakości japońskiego producenta i wybierać wyłącznie oryginalne części zamienne. Nieograniczony dostęp do wszystkich podzespołów, w bardzo atrakcyjnej cenie, zawsze masz w autoryzowanym serwisie Lexusa w Warszawie. Nie musisz więc tracić czasu na samodzielne wyszukiwanie potrzebnych części.
 5. Wysoki komfort – masz prawo oczekiwać, że wizyta w serwisie Lexusa w Warszawie nie będzie dla Ciebie kłopotliwa, a tym bardziej nie okaże się stratą czasu. W firmie Chodzeń na pierwszym miejscu stawiamy Twój komfort, dlatego oddajemy do Twojej dyspozycji wygodny salonik, w którym możesz napić się kawy, popracować na komputerze i efektywnie wykorzystać czas przeprowadzania czynności serwisowych w Twoim samochodzie.

Kompleksowe usługi serwisowe w jednym miejscu

W autoryzowanym serwisie Lexusa w Warszawie skorzystasz ze wszystkich usług serwisowych, które mogą być Ci potrzebne. Nie musisz więc szukać osobnego warsztatu mechaniki pojazdowej, zakładu blacharsko-lakierniczego, wulkanizacyjnego, a nawet car spa. Wszystko to znajdziesz w jednym miejscu, oszczędzając tak cenny dla Ciebie czas.

Autoryzowany serwis Lexus Chodzeń oferuje:

 • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne,
 • obsługę napraw blacharsko-lakierniczych,
 • kompleksowe czyszczenie pojazdów,
 • odbiór i dostarczenie samochodu po wykonaniu usługi serwisowej,
 • okresowe przeglądy wszystkich modeli samochodów Lexus,
 • samochód zastępczy na czas naprawy,
 • serwis i przechowywanie ogumienia,
 • sprzedaż oryginalnych części zamiennych i akcesoriów,
 • usługi ubezpieczeniowe, w tym kompleksową likwidację szkód z OC sprawcy lub AC posiadacza pojazdu.

Umów swoją wizytę serwisową tak, jak Ci wygodnie

Nie musisz tracić czasu na jeżdżenie po serwisach i dopytywanie o wolne terminy. W naszym autoryzowanym serwisie Lexusa w Warszawie zarezerwujesz termin telefonicznie lub online. Wystarczy, że napiszesz do nas maila lub zadzwonisz do doradcy serwisowego, który zaproponuje dogodny dla Ciebie dzień i godzinę wizyty. To my dostosowujemy się do Twoich potrzeb, a nie odwrotnie.

 

jazda testowa
zapisz się