Dziś otwarte: 10:00 - 15:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Puławska
2020.09.28
Szukasz używanego Lexusa NX w Warszawie? To bardzo dobry wybór!

Dlaczego warto kupić używanego Lexusa NX?

Lexus NX jest jednym z najlepszych samochodów w swojej klasie. To mały SUV segmentu premium, który idealnie wpasował się w dzisiejszy rynek motoryzacyjny, oczekujący aut funkcjonalnych, kompaktowych z zewnątrz, natomiast bardzo pojemnych. Podwyższone nadwozie daje poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy tak w ruchu miejskim, jak i na trasie.

Można się spotkać z opinią, że Lexus NX to po prostu „mały RX” i jest w niej sporo racji. Projektanci tego modelu kierowali się filozofią japońskiej marki, która zakłada dostarczanie użytkownikom samochodów wykonanych z dbałością o najmniejszy detal, luksusowo wyposażonych, pewnych w prowadzeniu, dynamicznych, a przy tym całkowicie bezawaryjnych.

Warto przy tym zwrócić uwagę, że Lexus NX jest już kolejnym modelem w gamie japońskiego producenta, który całkowicie zrywa z łatką nudnej, poprawnej stylistycznie marki motoryzacyjnej. Współczesne Lexusy naprawdę mogą się podobać, charakteryzując się dynamiczną, wręcz agresywną linią nadwozia, która może być atrakcyjna także dla młodszych kierowców.

Jakie są najważniejsze korzyści z zakupu używanego Lexusa NX? Poniżej wymieniamy te, które powinny ostatecznie utwierdzić Cię w tym wyborze:

  • Bardzo niska utrata wartości – zakup używanego Lexusa NX można wręcz traktować w kategorii inwestycji, ponieważ auta japońskiej marki rzeczywiście bardzo wolno tracą na wartości (a największą utratę i tak „przełknął” już poprzedni właściciel).
  • Rewelacyjna jakość wykonania – Lexus NX to wręcz oczywista propozycja dla każdego, kto szuka małego SUV-a i nie chce mieć z nim żadnych problemów.
  • Dynamiczne jednostki napędowe – jazda Lexusem NX to czysta przyjemność, zwłaszcza na drogach szybkiego ruchu, gdzie docenisz dynamikę układu napędowego oraz zaskakująco niskie spalanie.
  • Wysoki komfort podróżowania – Lexus NX jest tak wygodny, że codziennie będziesz planować rodzinne wyjazdy po całej Europie, byle tylko móc spędzić jak najwięcej czasu za kierownicą.
  • Bardzo atrakcyjne ceny – Lexus NX jest najlepiej wycenionym modelem z całej gamy japońskiego producenta. Na rynku wtórnym można dziś znaleźć egzemplarze z małymi przebiegami, które są dostępne na kieszeń nawet przeciętnie zarabiających kierowców.

Gdzie szukać używanego Lexusa NX w Warszawie?

Zdecydowanie najlepszą opcją jest zakup używanego Lexusa NX w salonie autoryzowanego dealera marki w Warszawie – firmie Chodzeń. Te samochody regularnie pojawiają się w naszej ofercie, ponieważ wiemy, jak duże budzą one zainteresowanie na rynku wtórnym. Jeśli więc Twoim kolejnym autem ma być właśnie Lexus NX, to jego poszukiwania zacznij od skontaktowania się z doradcami autoryzowanego dealera marki, firmy Chodzeń.

Zakup używanego Lexusa NX w Warszawie w salonie dealera japońskiego producenta jest bardzo mądrą decyzją, przede wszystkim pozbawioną ryzyka. Do naszej oferty trafiają wyłącznie egzemplarze ze sprawdzoną historią, w doskonałym stanie technicznym, które przeszły rygorystyczną procedurę oceny ich kondycji mechanicznej oraz blacharsko-lakierniczej.

Dlatego kupując używanego Lexusa NX w Warszawie przy ulicy Puławskiej (salon firmy Chodzeń) możesz mieć pewność, że staniesz się właścicielem bezpiecznego auta, które będzie Ci służyć jeszcze przez wiele lat, prezentując poziom bezawaryjności typowy dla marki Lexus.

 

jazda testowa
zapisz się