Dziś otwarte: 9:00 - 19:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Puławska
2023.05.30
Czwartkowe Chodzenie do kina

Grupa Chodzeń – zaprasza na „Czwartkowe Chodzenie do Kina” - cykl seansów letniego kina plenerowego, organizowany wspólnie z warszawską Kinoteką

Pokazy plenerowe Grupy Chodzeń wchodzą w skład szerszego cyklu pod nazwą Kino Zachodzącego Słońca. Kinoteka, czyli największe niezależne kino w Warszawie, zlokalizowane w Pałacu Kultury i Nauki, zadbała, aby w programie znalazło się zarówno ambitne kino środka, jak i największe hity festiwali. Wybrane przez Grupę Chodzeń tytuły na pewno ucieszą fanów komedii oraz mocniejszych wrażeń.

Seans inaugurujący  „Czwartkowe Chodzenie do Kina” odbędzie się pierwszego czerwca. Będzie to czarna komedia pod tytułem „Dzikie Historie”, argentyńskiego reżysera Damiána Szifrón, wyróżniona wieloma nominacjami (w tym do Oscara za najlepszy film nieanglojęzyczny w 2015 roku) oraz nagrodami (m.in. BAFTA 2016 za najlepszy film nieanglojęzyczny). Kolejne seanse cyklu będą odbywały się co czwartek przez całe lato, aż do siódmego września.

Wszystkie filmy będą wyświetlane w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami, a ponadto organizatorzy obiecują, że żaden seans nie zostanie odwołany, gdyż w przypadku złej pogody, pokaz zostanie przeniesiony do sali kinowej. Wstęp na wszystkie pokazy plenerowe jest wolny! Start zawsze po zachodzie słońca (czyli ok. 21.30).

Harmonogram projekcji dostępny jest w wydarzeniu na profilu Facebook Od Chodzenia do jeżdżenia oraz na stronie https://kino.chodzen.pl/.

jazda testowa
zapisz się