Dziś otwarte: 9:00 - 19:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Puławska
2023.01.11
Lexus Plug-in – nowa era hybrydowej mobilności dostępna w Lexus Warszawa-Puławska

Czym jest Lexus Plug-in – najważniejsze informacje

Lexus Plug-in to rodzina hybrydowych modeli, która pozwala kierowcom na korzystanie z dwóch źródeł napędu – benzynowego silnika spalinowego oraz silnika elektrycznego, który może być ładowany zewnętrznie. To właśnie możliwość ładowania akumulatorów zewnętrznie wyróżnia hybrydy typu Plug-in od standardowych hybryd, które uzyskują energię tylko z hamowania i pracy silnika spalinowego.

Modele Lexus Plug-in dostępne na stronie lexuswarszawa-pulawska.pl pozwalają na wykorzystanie pełnej mocy silnika elektrycznego, dzięki czemu można pokonywać znaczne dystanse na czysto elektrycznym napędzie, co znacznie obniża emisję CO2 i wpływa na oszczędność paliwa. Gdy energia w akumulatorach jest na wyczerpaniu, samochód automatycznie przełącza się na tryb hybrydowy, korzystając z benzynowego silnika, co zapewnia dużą elastyczność i zasięg.

Zalety kupna Lexusa Plug-in

Kupno samochodu Lexus Plug-in niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim, kierowcy otrzymują dostęp do zaawansowanej technologii i luksusowego wyposażenia charakterystycznego dla marki Lexus. Modele Plug-in oferują nie tylko doskonałe osiągi i komfort jazdy, ale także zaawansowane systemy bezpieczeństwa i asystentów kierowcy, które podnoszą poziom bezpieczeństwa i wspomagają codzienną jazdę.

Warto również podkreślić, że korzystanie z trybu jazdy na czysto elektryczny pozwala na unikanie opłat związanych z ekologicznymi strefami oraz znacząco obniża koszty eksploatacji dzięki niższemu zużyciu paliwa. Kolejną zaletą jest też możliwość korzystania z programów rządowych czy lokalnych dotacji dla pojazdów elektrycznych, co może znacznie zredukować koszty zakupu.

Lexus Plug-in – modele

Marka Lexus oferuje różne modele Plug-in, które spełniają oczekiwania różnych klientów. W ofercie znajdują się zarówno eleganckie sedany, jak i luksusowe SUV-y. Każdy z modeli wyposażony jest w zaawansowane systemy hybrydowego napędu, co pozwala na cieszenie się płynną i dynamiczną jazdą.

Do popularnych modeli Lexusa Plug-in należą:

  • Lexus UX Plug-in Hybrid - kompaktowy SUV o zaawansowanym układzie hybrydowym, który łączy komfort z oszczędnością,
  • Lexus NX Plug-in Hybrid - luksusowy SUV o stylowym designie, który oferuje wyjątkową wydajność i przestronne wnętrze.

Lexus Plug-in to innowacyjna oferta hybrydowych modeli od prestiżowej marki, która łączy luksus z ekologiczną mobilnością. Modele Plug-in pozwalają na korzystanie z dwóch źródeł napędu, więc osoby, które pragną przyczynić się do ochrony środowiska i redukcji emisji gazów cieplarnianych, docenią możliwość korzystania z czysto elektrycznego trybu jazdy w Lexusie Plug-in. Dzięki tej funkcji, mogą pokonywać krótkie dystanse bez emisji spalin. Również mieszkańcy dużych miast i stref ekologicznych, gdzie ograniczenia wjazdu dla pojazdów spalinowych są coraz bardziej powszechne, mogą znaleźć w Lexusie Plug-in idealny sposób na unikanie opłat i ograniczeń dzięki korzystaniu z trybu jazdy na czysto elektryczny. Jeśli szukasz samochodu, który będzie ekonomiczny, a jednocześnie zależy Ci na komforcie oraz luksusie, zakup Lexusa będzie dobrym wyborem!

jazda testowa
zapisz się