Dziś otwarte: 9:00 - 19:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Puławska
2024.04.09
Lexus i ekologia – dążenie do zrównoważonego rozwoju

W dzisiejszych czasach ochrona środowiska naturalnego jest niezwykle istotna, a coraz więcej firm motoryzacyjnych stawia sobie za cel zmniejszenie wpływu swojej działalności na planetę. Jedną z takich marek jest Lexus, który aktywnie angażuje się w promowanie ekologicznych rozwiązań w swoich samochodach oraz procesach produkcyjnych. Dążenie do zrównoważonego rozwoju staje się coraz bardziej widoczne także w ofercie Lexus Warszawa Puławska, dzięki czemu posiadacze Lexusa w Polsce mogą cieszyć się luksusem i dbałością o środowisko jednocześnie.

Innowacje technologiczne – hybrydowe rozwiązania napędowe

Lexus od lat jest pionierem w dziedzinie hybrydowych rozwiązań napędowych, oferując klientom samochody, które są przyjazne dla środowiska, nie rezygnując jednocześnie z osiągów i luksusu. Salon Lexus Puławska w Warszawie oferuje bogatą gamę modeli hybrydowych, które łączą osiągi z niską emisją CO2. Wśród nich znajdują się popularne modele, takie jak Lexus UX Hybrid, który oferuje dynamiczne osiągi oraz wyjątkową efektywność paliwową. Kolejnym modelem jest Lexus NX Hybrid, który zachwyca nie tylko swoim eleganckim designem, ale także wszechstronnością i zaawansowanymi technologiami. Warto również wspomnieć o modelu Lexus ES Hybrid, który zapewnia luksusowy komfort jazdy, będąc jednocześnie przyjaznym dla środowiska. Wszystkie te modele stanowią doskonałą propozycję dla klientów poszukujących nowoczesnych samochodów hybrydowych, które łączą w sobie luksus, osiągi i dbałość o środowisko.

Eko-Design – estetyka i funkcjonalność w służbie środowiska

Lexus kładzie również duży nacisk na eko-design swoich samochodów, dbając nie tylko o estetykę, ale także o funkcjonalność i minimalizację wpływu na środowisko. Modele marki charakteryzują się wykorzystaniem ekologicznych materiałów i technologii, redukcją zużycia surowców oraz energii, a także maksymalnym wykorzystaniem naturalnych i odnawialnych źródeł energii.

Zielona energia dla Lexusa

Lexus Puławska w Warszawie nie tylko zmierza do zmniejszenia własnego śladu węglowego, ale także poszukuje sposobów wspierania odnawialnych źródeł energii. W ramach swojej strategii ekologicznej marka podejmuje działania mające na celu wspieranie rozwoju infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na przykład dzięki sprzedaży popularnych ładowarek Lexus Wallbox. Dodatkowo dzięki aplikacji Lexus Link możesz zdalnie monitorować poziom naładowania i zasięg swojego Lexusa za pomocą telefonu komórkowego. Usługa Lexus Charging Network dostępna z poziomu aplikacji Lexus Link lokalizuje również stacje ładowania w całej Europie. Dzięki temu, korzystając z samochodu marki Lexus, klienci w Warszawie mogą być pewni, że nie zaskoczy ich brak możliwości załadowania pojazdu.

Lexus w Warszawie stawia sobie za cel nie tylko dostarczenie klientom najwyższej jakości samochodów, ale także dążenie do zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska naturalnego. Poprzez innowacyjne technologie, eko-design oraz wprowadzanie innowacyjnych ładowarek oraz aplikacji monitorujących zużycie baterii, marka Lexus staje się pionierem w dziedzinie ekologii w branży motoryzacyjnej. Dla mieszkańców Warszawy i okolic, wybór samochodu marki Lexus z salonu Lexus Puławska to nie tylko luksus i komfort jazdy, ale także odpowiedzialny ekologicznie wybór, który wspiera ochronę naszej planety dla przyszłych pokoleń.

jazda testowa
zapisz się