Dziś otwarte: 9:00 - 18:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Puławska
2018.12.21
Nowy Lexus UX – co zachwyca w nim miłośników motoryzacji?

Luksusowe modele Lexusa od zawsze cieszą się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że nowa generacja UX zdobyła serca niejednego miłośnika motoryzacji. Niezwykle wygodne fotele, designerskie podświetlenie czy najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa to tylko niektóre z wielu zalet samochodu. Niemniej jednak, Lexus UX zachwyca przede wszystkim idealnym wykończeniem każdego detalu.

Niepowtarzalny wygląd

Projektanci Lexusów zawsze dbali o unikalny wygląd samochodów. Aczkolwiek, design nowej generacji UX przerósł oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. Samochód urzeka swoją sylwetką każdego. Mimo to największym zaskoczeniem dla znawców motoryzacji jest wnętrze nowego Lexusa. Crossovery dostępne są w wersji ze skórzaną tapicerką, która wykończona jest szwem Sashiko. Tradycyjna japońska technika szycia sprawia, że auto wygląda bardzo elegancko. Nowoczesności nowemu Lexusowi dodaje podświetlenie panelu sterowania wentylacją. Światła LED zostały zamontowane w taki sposób, by obsługa wentylacji była jeszcze bardziej wygodna. Dzięki temu, oświetlenie nie tylko zachwyca wyglądem, ale i funkcjonalnością.

Komfort jazdy

Dla każdego kierowcy ważne jest, by samochód był wygodny i dynamiczny. Nowa generacja Lexusa UX daje jego użytkownikom wszystko to, co najlepsze. Wnętrze nowego Lexusa zostało perfekcyjnie wyciszone. W związku z tym, w trakcie prowadzenia UX kierowca nie słyszy hałasów powstałych na skutek pracy silnika czy klimatyzacji. Poza tym, crossover jest niezwykle dynamiczny, co sprzyja nie tylko w dłużej trasie, ale także w trakcie jazdy po mieście. Twórcy Lexusa zadbali o każdy szczegół, by kierowca zawsze mógł cieszyć się z jazdy. Dzięki temu, drzwi samochodu zostały zaprojektowane w taki sposób, aby dźwięk ich zamykania był bardzo cichy.

jazda testowa
zapisz się