Dziś otwarte: 9:00 - 18:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Puławska
2018.12.21
Lexus UX - nowe oblicze innowacji

Nowa generacja Lexusa UX zachwyca miłośników motoryzacji na każdym kroku. Do największych atutów samochodu należy zastosowanie nowoczesnych technologii, dzięki którym prowadzenie auta jest czystą przyjemnością. Poza tym, innowacyjne rozwiązania gwarantują pasażerom nie tylko wygodę, ale i bezpieczeństwo.

Inteligentne wycieraczki przedniej szyby

Kiedy ktoś śpieszy się na ważne spotkanie nie może pozwolić sobie na pobrudzenie ubrania. Z myślą o komforcie pasażerów nowa generacja Lexusa została wyposażana w innowacyjne wycieraczki. Automatyczny czujnik sprawia, że pióra zatrzymują się po otwarciu drzwi samochodu. W związku z tym, osoby wsiadające czy wysiadające z samochodu nie muszą martwić się, że zostaną ochlapane. Inteligentne wycieraczki Lexusa mają także funkcję stopniowego spowalniania, przez co w trakcie jazdy nie przyciągają nazbyt uwagi kierowcy.

Szyby z innowacyjnym mechanizmem

Każdy kierowca, który przewozi samochodem dziecko wie jak ważne jest, by maluch w aucie był bezpieczny. Twórcy nowej generacji Lexusa podczas projektowania samochodu chcieli, by najmłodsi podczas jazdy nie mogli zrobić sobie krzywdy. W ten sposób do UX zostały zamontowane szyby z mechanizmem, który zapobiega przytrzaśnięciu palców. Co ważne, innowacyjne rozwiązanie chroni nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Dzięki niemu, luźne rękawy koszuli czy sukienki nie wkręcą się więcej w mechanizm szyb, co znacznie zwiększa komfort użytkowników pojazdu.

Nowoczesne podświetlenie

Innowacyjność jest zauważalna również w wyglądzie samochodu. Nowa generacja UX posiada podświetlane elementy sterujące wentylacją, co dodaje Lexusowi niepowtarzalnego charakteru. Co ważne, światła LED sprawiają, że crossover zapewnia kierowcy niezwykłą wygodę. Dzięki podświetlonemu panelowi, sterowanie samochodu jest znacznie ułatwione.

jazda testowa
zapisz się