Dziś otwarte: 9:00 - 18:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Puławska
2018.12.21
Nagrody Best in Class dla nowego Lexusa ES

Luksusowy samochód to marzenie wielu kierowców. Z myślą o nich twórcy Lexusa zaprojektowali nową generację ES. Sedan od samego początku uchodził za auto niezwykle dynamiczne i bezpieczne. Niedawno Lexusowi ES przyznano dwie nagrody Best in Class. Tak ogromne wyróżnienie zachęca do zakupu samochodu nie tylko miłośników Lexusa, ale także zwolenników innych luksusowych marek.

Duży samochód rodzinny

Nagroda Best in Class w kategorii Duży samochód rodzinny została przyznana najnowszej generacji Lexusa ES. Samochód osiągnął najwyższy wynik wśród sedanów klasy premium w testach bezpieczeństwa. 5 gwiazdek potwierdza, iż auto spełnia najwyższe standardy, przez co doskonale sprawdza się jako samochód rodzinny. Siódma generacja Lexusa została zbudowana na nowoczesnej platformie GA-K, która jest niezwykle sztywna. Ponadto, nowy ES jest dłuższy i szerszy od poprzedniej wersji, dzięki czemu zapewnia wygodę nie tylko kierowcy, ale także pozostałym pasażerom. Co istotne, mimo sporych gabarytów auto zachowało charakter drapieżnego sedana. Z tego powodu, ES skradł serca niejednego miłośnika luksusowych samochodów.

Auto hybrydowe i elektryczne

Idąc z duchem czasu, projektanci Lexusa postanowili stworzyć nowoczesne auto hybrydowe. W ten sposób powstał nowy ES wyposażony w hybrydową jednostkę napędową czwartej generacji. Dzięki niej samochód charakteryzuje się wysokimi osiągami. Niemniej jednak, jednocześnie Lexus odznacza się minimalną emisją dwutlenku węgla. Innowacyjne rozwiązanie sprawiło, iż ES zdobył nagrodę również w kategorii Auto hybrydowe i elektryczne. Co ważne, projektanci Lexusa siódmej generacji stworzyli również sportową wersję samochodu. ES F SPORT zachwyca drapieżną sylwetką, która została połączona z niezwykłą dynamiką auta.

jazda testowa
zapisz się