Dziś otwarte: Zamknięte
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Puławska
2019.03.06
RC F Track Edition – wyczynowa wersja Lexusa

Wśród nowych modeli Lexusa wyróżnić można wersje stworzone dla fanów jazdy wyczynowej. Jedną z nich jest RC F Track Edition. Samochód łączy w sobie dynamikę jazdy z luksusowym wykończeniem. Stylistyka nowego coupe zwróciła uwagę niejednego miłośnika motoryzacji. Chociaż od premiery Lexusa w Europie minęło niewiele czasu, auto zdążyło zyskać już ogromną popularność.

Jeszcze lepsze osiągi

Wyczynowa wersja Lexusa RC F to idealne auto dla każdego wielbiciela szybkiej jazdy. Dzięki udoskonalonej aerodynamice, auto odznacza się niezwykłymi osiągami. Jednym z czynników, który pozwolił na poprawę dynamiki Lexusa było obniżenie jego masy. Nowy Lexus RC F waży o ponad 70 kilogramów mniej niż jego poprzednia wersja. Należy dodać, że redukcja masy wpłynęła pozytywnie nie tylko na dynamikę samochodu, ale i pewność prowadzenia. By zachować komfort jazdy przy wysokich prędkościach, tuningowi uległo zawieszenie auta.

Wyrafinowany design

Nowy RC F Track Edition to nie tylko lepsze osiągi, ale i luksusowe wykończenie. Uwagę we wnętrzu auta przykuwają skórzane fotele z wstawkami z alcantary. Sportowego charakteru dodają kolorowe elementy wykończenia. Podobnie jak poprzednie wersje, nowy RC F odznacza się wygodnym i nowoczesnym panelem sterowania. Design samochodu zachwyca także z zewnątrz. W wyczynowej wersji Lexusa zmieniono kształt tylnych świateł oraz zderzaka, dzięki czemu auto zyskało drapieżnego charakteru. Modyfikacji uległ również grill. Jego dolna krawędź przypomina teraz klepsydrę co optycznie skraca samochód.

Redukcja masy w połączeniu ze smukłą sylwetką coupe pozwoliła Lexusowi stworzyć samochód o niezwykłej dynamice. RC F Track Edition 2020 to świetne rozwiązanie dla miłośników szybkiej jazdy, którzy cenią sobie luksus.

jazda testowa
zapisz się