Dziś otwarte: Zamknięte
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Puławska
2019.03.06
Lexus obchodzi 30-lecie istnienia

Lexus zadebiutował na rynku motoryzacyjnym w 1989 roku. W tym roku marka luksusowych aut obchodzi swoje 30-lecie. Szeroka oferta samochodów o niepowtarzalnym designie charakteryzuje Lexusa od zawsze. Marka słynie także z niezwykłej jakości wykonania, która idzie w parze z niskim współczynnikiem awarii.

Mocna pozycja na rynku

Samochody Lexusa łączą w sobie wszystko to, co najlepsze. Precyzja wykonania, wygoda, dynamika, zaskakujące przyśpieszenie… można by wymieniać długo. Jakość marki doceniają miłośnicy motoryzacji na całym świecie. W przeciągu 30 lat, Lexus zapewnił sobie mocną pozycję na rynku. Producent sprzedał dotychczas ponad 10 milionów luksusowych samochodów na całym świecie. Z roku na rok, rośnie udział Lexusa na rynku europejskim. W ostatnich latach popularność marki w regionie wzrosła o kilkadziesiąt procent. Celem Lexusa na najbliższy okres jest utrzymanie wzrostowej tendencji sprzedaży w krajach europejskich. Zapewnić ją mają doskonałe produkty, a także wzorowa obsługa.

Liczne sukcesy Lexusa

30 lat obecności na rynku upłynęło Lexusowi pod znakiem sukcesów. Producent stawia na nowoczesność. Lexus w samochodach wykorzystuje innowacyjne technologie po to, by kierowca czuł komfort nawet w trakcie długiej trasy. Marka dba jednak nie tylko o użytkowników. W 2005 roku producent jako pierwszy wprowadził na rynek niskoemisyjne samochody luksusowe. W ten sposób Lexus przyczynił się do ochrony środowiska naturalnego. Niekwestionowanym sukcesem marki było również wprowadzenie na rynek samochodów generacji LC. Coupe zyskało popularność na całym świecie w niezwykle krótkim czasie. Flagowiec co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród wielbicieli aut łączących luksusowe wykończenie z dynamiką jazdy.

jazda testowa
zapisz się