Dziś otwarte: Zamknięte
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Puławska
2019.03.29
Nowy Lexus UX – kompaktowe auto idealne do jazdy po mieście

Kierowcy, którzy głownie korzystają z samochodu do jazdy po mieście, cenią sobie auta kompaktowe. Z myślą o nich, projektanci Lexusa stworzyli nowego crossovera UX. Auto łączy w sobie wszystko co najlepsze. Dynamika, świetna widoczność drogi oraz funkcjonalne wnętrze sprawiają, że prowadzenie crossovera jest czystą przyjemnością. Czy można chcieć czegoś więcej?

Nowoczesna klimatyzacja zapewnia wysoki komfort jazdy

Bez względu na umiejętność kierowcy, jazda po mieście może być uciążliwa. By nieco ją umilić, warto zainwestować w auto, w którym będziemy czuć się komfortowo nawet podczas stania w korku. Crossovery UX najnowszej generacji zostały wyposażone w niezwykle wygodne siedzenia. W związku z tym, w trakcie podróży kierowca zawsze może czuć się luksusowo. Dla komfortu wszystkich użytkowników, w autach zastosowano klimatyzację najwyższej klasy. System S-Flow Climate Control wraz z funkcją jonizacji gwarantuje stały dopływ czystego powietrza. Co ciekawe, dzięki nowoczesnej klimatyzacji osoby spędzające czas w aucie nie są narażone na wysuszenie skóry.

Zwiększona widoczność daje swobodę podczas parkowania

Nowy UX został zaprojektowany w taki sposób, by spełniać oczekiwania kierowcy, który codziennie zmuszony jest jeździć po mieście. Inżynierzy Lexusa inspirowali się tradycyjną japońską koncepcją architektury Engawa. W ten sposób udało się im się stworzyć auto o kompaktowych rozmiarach i przestronnym wnętrzu. Dzięki obniżeniu maski samochodu, kierowca ma świetne pole widzenia. Zwiększona widoczność sprawia, że prowadzenie nowego crossovera jest przyjemne nawet podczas parkowania. Najnowsza generacja UX mimo kompaktowych rozmiarów gwarantuje kierowcy niezwykłą wygodę prowadzenia. Projekt auta to bez wątpienia kolejny sukces Lexusa.

jazda testowa
zapisz się