Dziś otwarte: 9:00 - 18:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Puławska
2019.04.26
Lexus RX – wygodny SUV o niebywałym wnętrzu

Osoby, które decydują się na zakup SUV-a chcą, by auto było przestronne i wygodne. Z myślą o kierowcach poszukujących luksusowego auta w wersji XXL, Lexus stworzył niepowtarzalnego SUV-a RX. Nowoczesny samochód klasy premium mieści aż 7. pasażerów. Przestrzeń jaką daje nowy model Lexusa doceniają przede wszystkim jego użytkownicy. W najnowszym rankingu Auto Express Driver Power Lexus RX został uznany za najlepszego dużego SUV-a klasy premium.

Przestrzeń przede wszystkim

Znana marka luksusowych samochodów od samego początku istnienia stawia na wysoki komfort użytkowników. Starania producenta co roku doceniane są przez kierowców na całym świecie. Lexus RX zdobył główną nagrodę w kategorii dużych SUV-ów klasy premium trzeci raz z rzędu. Samochód został wyposażony w trzeci rząd foteli, który składa się elektrycznie. Dodatkowe miejsca są świetnym rozwiązaniem zwłaszcza dla dużych rodzin. RX odznacza się łatwym dostępem do miejsc w trzecim rzędzie, co zwiększa komfort użytkowania auta. Mimo 7. miejsc dla pasażerów SUV posiada przestronny bagażnik. Niepowtarzalny projekt samochodu pozwala na wygodne przewożenie walizek i innych ładunków.

Idealnie zaprojektowane wnętrze

Kierowcy biorący udział w badaniu satysfakcji Auto Express Driver Power zwrócili uwagę nie tylko na przestronność auta, ale także na wysoki komfort prowadzenia i świetnie zaprojektowane wnętrze. Właściciele samochodów z Wielkiej Brytanii docenili trójstrefową klimatyzację, w którą wyposażono nawet standardowe wersje SUV-a. Wnętrze auta zdobi skórzana tapicerka. Do kabiny RX wmontowane zostały wyprofilowane fotele, które zapewniają wygodę nawet podczas długich podróży.

jazda testowa
zapisz się