Dziś otwarte: 9:00 - 19:00
umów jazdę testową
umów wizytę serwisową
Warszawa Puławska
2022.06.06
Lexus Experience 2021. 5* dla Lexus Warszawa Puławska.

Z dumą informujemy, że nasz salon otrzymał 5 gwiazdek w europejskim audycie LEXUS EXPERIENCE 2021. Jest to najwyższe odznaczenie, jakie można zdobyć w zakresie obsługi klienta w salonie i serwisie, a także przygotowania obiektu według najwyższych standardów marki Lexus.

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby wypełniać zasady japońskiej filozofii gościnności Omotenashi, zakładającej przyjmowanie osób przychodzących na wizytę, z zachowaniem pełnej uwagi, kultury, uczynności, należytego szacunku, grzeczności i uprzejmości. Pragniemy, aby każdy kto przekroczy próg naszego salonu czuł się tu tak swobodnie, jak we własnym domu. Staramy się przewidzieć Państwa potrzeby, zanim jeszcze powstaną, a ich zaspokajanie jest dla nas najwyższym priorytetem.

Rok 2021 był dla nas wyjątkowy również pod innym względem – przekroczyliśmy kolejny próg sprzedaży, który dał nam przepustkę do elitarnego Klubu 500.

Nie moglibyśmy tego wszystkiego dokonać, gdyby nie Państwa zaufanie oraz zaangażowanie naszego całego zespołu Lexus Warszawa-Puławska. Dziękujemy.

jazda testowa
zapisz się